Tai realių detalių modelių kūrimas ir vaizdavimas virtualioje erdvėje, naudojantis specializuota programine įranga. Siekiant pagaminti naujus prototipus ir tikslias, visas savybes išsaugojusias, jau esančių objektų kopijas, kuriame individualius projektus bei modifikuojame esamus modelius. Turite idėją? Mes galime rasti sprendimą. Galime projektuoti objektus, pasitelkiant įvairius, brėžinius, nuotraukas ar tiesiog idėjas. Esame tikslūs ir kūrybingi tiek kuriant ir gaminant dekoracijas, tiek atliekant technines užduotis. Galime sukurti brėžinius, vizualizacijas ar eskizus produkto pristatymui.

Kuriame, pasitelkiant brėžinius

Jūs pateikiate detalų brėžinį su matmenimis, o mes pagaminame 3D spausdinimui pritaikytą modelį.

Kuriame, pasitelkiant nuotraukas

Jūs atsiunčiate savo idėją su nuotrauka, o mes suprojektuojame objektą ir atspausdiname galutinį gaminį.

Kuriame, pasitelkiant idėjas

Jūs aprašote ir atsiunčiate savo idėją, o mes patariame, patobuliname ir padedame rasti sprendimą galutiniam produktui.

Sulužusių ar nebegaminamų dalių atkurimas

Kai prietaisas sugenda, o atsarginių dalių nėra arba jų trūksta, 3D spausdinimas pasitarnauja kaip greita ir efektyvi remonto priemonė. Ši technologija sėkmingai gali pailginti prietaisų, kurie kitu atvejų būtų nebenaudojami, tarnavimo laiką. Kartais sunku rasti jau nebegaminamų ar atsarginių dalių automobiliams, buitinei technikai, virtuvės įtaisams. O jeigu ir randama – tokia detalė dažnai būna labai brangi arba atsiuntimo laikas ilgesnis nei pageidaujamas. Čia galime pasitelkti 3D spausdinimo technologiją. Norėdami atkurti prarastą arba sugedusią, sulūžusią detalę galime naudoti brėžinius, nuotraukas, atkurti detalę skaitmeniniu būdu ir greitai pagaminti.

Dekoracinių elementų gamyba

Įdiegusios 3D spausdinimo technologijas į vizualinę rinkodarą, įmonės dabar gali kurti didelius ir mažesnius vaizdinės reklamos produktus, kurie bus ne tik plokšti atvaizdai ant sienos. Raidžių gamyba įmonių šūkiams ir logotipams, vaizdingi įmonių vizitinių kortelių laikikliai, dekoratyvūs modeliai ir puošybos elementai ne tik pagyvins ofiso atmosferą, bet ir puikiai reprezentuos įmonės veidą klientams. Reikia įmonės atributikos, raktų pakabukų, tušinukų ar kitų dekoratyvių smulkmenų? Galime tai atspausdinti – greitai ir kokybiškai. 

Ne tik biurui, bet ir namų jaukumui galime pasiūlyti litophane lempų gaubtų gamybą. Tai lempų gaubtai, kuriuose atsispindi Jūsų pasirinktos nuotraukos – trimatis vaizdas, išryškėjantis priklausomai nuo šviesos intensyvumo ir kokybės. Savo gražiausias akimirkas galite įmažinti originaliai su 3D spausdinimo technologija.

Prototipo kūrimas

Idėja > 3D modelio kūrimas > Prototipo spausdinimas > 3D modelio koregavimas > Pakartotinė gamyba > Galutinis produktas

Prototipo kūrimas gali būti brangus ir lėtas procesas. Laimei, yra keletas metodų, padedančių pagerinti produkto kūrimo procesą ir leidžiantį sukurti aukštos kokybės prototipus už mažesnę kainą. Pradėję plėtoti savo projektą naudodami 3D spausdinimą, iš mūsų specialistų gausite efektyviausius patarimus, padėsiančius išmintingai įdiegti 3D spausdinimą gamybos procese.
3D spausdinimas suteikia daugiau laisvės nei bet kuri kita gamybos technika. Kadangi norimas objektas yra realizuojamas iš skaitmeninio 3D modelio, naudojant 3D modeliavimo programinę įrangą, galime lengvai sukurti visus norimus dizainus – nuo ​​pačių paprasčiausių iki sudėtingiausių. Galime sukurti bet kokį projektą nuo nulio ir koreguoti 3D modelį, kada tik norite.
Mums svarbu padėti savo klientams tobulinti prototipavimo ir gamybos procesą, kad galiausiai gautume kokybiškiausius produktus. 3D spausdinimas gali būti vertingas įvairiems projektams: nuo architektūros modelių iki mechaninių dalių prototipų.
Kaip pagerinti savo gamybos procesą, sumažinant išlaidas? Pavyzdžiui, jei jums reikia sukurti metalinį objektą, pagaminti prototipą iš plastiko bus daug paprasčiau ir pigiau. Pasirinkę tinkamas plastiko medžiagas ir įvairius modelių variantus, galėsite rasti ekonomiškiausią prototipų kūrimo sprendimą.